KONTAKTA

INVIATECH

010-265 0550     hej@inviatech.se

Fredrik Hallgren

Sälj & Marknad
fredrik.hallgren@inviatech.se

Bill Gustafsson

Ansvarig förfrågningar
Uppdragsledning / VA-teknik

bill.gustafsson@inviatech.se
+46 767 215979

Adam Fischer

Uppdragsledning / teknikansvarig
adam.fischer@inviatech.se

Linus Hugoh

Projektör Mark & VA
linus.hugoh@inviatech.se

Gustav Zachrisson

Projektör Mark / LSO
gustav.zachrisson@inviatech.se

Daniela Sonehag

Arkitekt / Projektör Mark & Landskap (Föräldraledig) 
daniela.sonehag@inviatech.se

Henrik Olsson

Projektör VA & Mark
henrik.olsson@inviatech.se

Jimmie Swahn

Projektör VA & Mark
jimmie.swahn@inviatech.se

Kasper Reit

Projektör VA 
kasper.reit@inviatech.se

Elin Hanson

Projektör Mark & VA
elin.hanson@inviatech.se

Tobias Silebäck

Projektör VA & Mark
tobias.sileback@inviatech.se

Albin Bäckström

Projektör Mark & VA
albin.backstrom@inviatech.se

Peter Hamlén

Landskapsarkitekt MSA
peter.hamlen@inviatech.se

Mika Österlin

Projektör Mark & Landskap / Visualisering
mika.osterlin@inviatech.se

Edward Hillbom

Projektör Mark
edward.hillbom@inviatech.se

Alexander Byström

Projektör Mark & VA 
alexander.bystrom@inviatech.se

Johanna Karlsson

Kontorsansvarig Varberg / Vägprojektör
johanna.karlsson@inviatech.se

Fredrik Bengtsson

Projektör
Inviatech Varberg
fredrik.bengtsson@inviatech.se

Elaine Kristiansen

Ekonomiansvarig ekonomi@inviatech.se